راهنماي كار با برنامه پلاستيك يزد

 


 

امكانات برنامه:

اخبار:

عناوين آخرين اخبار و اطلاعات صتعت پلاستيك را مي توانيد روي صفحه اصلي ملاحظه كنيد. برنامه بر اساس تنظيماتي كه شما مي توانيد تغيير دهيد، حداقل 50 خبر و حداكثر 250 خبر آخر سايت را برايتان نگهدارد.  سامانه در صورت دسترسي به اينترنت بر روي دستگاه اين اخبار را در پس زمينه براي شما به روزرساني مي كند. با لمس هر عنوان خبري صفحه مربوطه در روي سايت بصورت آنلاين باز مي شود.

 

بازار يزد:

تابلوي بورس بازار يزد كه بر روي سايت قرار دارد در اين اپ نيز نمود پيدا كرده و آخرين قيمتهاي اعلام شده بر روي سيستم در اختيار شما قرار مي گيرد. سامانه در صورت دسترسي به اينترنت بر روي دستگاه اين قيمتها را براي شما بصورت نامحسوس به روزرساني مي كند. پس از به روزرساني موفق عنوان صفحه عوض شده و همين نشانه به روز بودن قيمتها مي باشد. با لمس هر قيمت صفحه مربوط به اين قيمت در روي سايت بصورت آنلاين باز مي شود

بازار تهران:

تابلوي بورس بازار تهران  همانند اطلاعات سايت در اپ نيز نماي شداده شده و آخرين قيمتهاي اعلام شده بر روي سيستم در اختيار شما قرار مي گيرد. سامانه در صورت دسترسي به اينترنت بر روي دستگاه اين قيمتها را براي شما بصورت نامحسوس به روزرساني مي كند. پس از به روزرساني موفق عنوان صفحه عوض شده و همين نشانه به روز بودن قيمتها مي باشد. با لمس هر قيمت صفحه مربوط به اين قيمت در روي سايت بصورت آنلاين باز مي شود.

ليست سهامداران:

آخرين ليست سهامداران نمايش داده مي شود. اين اطلاعات در هر ورود و بصورت نامحسوس به روزرساني مي شود. با لمس هر عنوان صفحه مربوط به كارت ويزيت سهامدار در روي سايت بصورت آنلاين باز مي شود. توجه كنيد اگر اطلاعات شما در اين صفحه تكميل نشده استيا اشتباه است خودتان مي توانيد با داشتن دسترسي بعنوان سهامدار، اطلاعات خود را مديريت و به روزرساني كنيد.

 

پيام اعضاء:

براي دسترسي به اين گزينه لازم است تا بعنوان عضو در سيستم معرفي و نام كاربري و رمز عبور دريافت نموده باشيد در اين حالت با دادن اطلاعات بصورت آنلاين دسترسي شما بررسي و وارد سيستم خواهيد شد.

آخرين اطلاعات لازم براي كاربران در اين قسمت قابل مشاهده خواهد بود

كارت ويزيت من :

براي دسترسي به اين گزينه لازم است تا بعنوان عضو در سيستم معرفي و نام كاربري و رمز عبور دريافت نموده باشيد در اين حالت با دادن اطلاعات بصورت آنلاين دسترسي شما بررسي و وارد سيستم خواهيد شد.

همه اطلاعاتي كه سيستم از شما در اختيار دارد در اين فرم قابل مشاهده است. اين اطلاعات در دو دسته مشخص تفكيك شده اند. اطلاعاتي كه در دسترس عموم قرار داد و همگان مي توانند آنرا مشاهده كنند و دسته دوم اطلاعاتي است كه فقط در اختيار كارمندان شركت تعاوني مي باشد. خواهشمند است اطلاعات خود در اين بخش را به روز نگه داشته و همه عناوين خواسته شده را نيز تكميل كنيد.

 

سفارشات من :

براي دسترسي به اين گزينه لازم است تا بعنوان عضو در سيستم معرفي و نام كاربري و رمز عبور دريافت نموده باشيد در اين حالت با دادن اطلاعات بصورت آنلاين دسترسي شما بررسي و وارد سيستم خواهيد شد.

در اين قسمت 2 فرم وجود دارد. ابتدا ليست درخواسته نمايش داده مي شود كه ابتدا خالي است و به مرور با درخواستهاي شما پر خواهد شد. براي ثبت درخواست جديد كليد + را لمس كنيد نوع اطلاعات خواسته شده را تكميل و سپس آنرا ثبت كنيد. خواهيد ديد كه يك گزينه اضافه مي شود.

روي گزينه اضافه شده به ليست كليك كنيد. فرم دوم باز مي شود كه همان فرم اطلاعات درخواست كالا مي باشد

اينجا هم كليد + را لمس كنيد فرم باز مي شود كالا ها در اين فرم گروه بندي شده اند. گروه درست را انتخاب كنيد و كالاي مورد نظر خود را نيز تعيين كنيد. وزن درخواست را بنويسيد وزن به كيلوگرم ثبت مي شود. روش حمل و مبنع تامين را نيز اگر لازم است تغيير دهيد و دكمه ثبت را لمس كنيد. كار تمام است

 

 

ثبت اطلاعات در سرور:

زمانيكه درخواست شما تكميل شده است و ني خواهيد آنرا براي شركت تعاوني ارسال كنيد لازم است تا در فمر اول كه همان بيست درخواستها باشد روي هر گزينه كه مد نظر شماست لمس نموده و نگه داريد. در اين صورت مجددا فرم ثبت اطلاعات نماش داده مي شود كه يك كليد اضافه براي ارسال به سرور دارد. آنرا لمس كنيد

 • نشانه ثبت موفق درخواست در سرور:
 • دايره قرمز ليست درخواستها سبز مي شود
 • شماره رديف تغيير مي كند و شماره سرور نوشته مي شود
 • تاريخ ثبت در سرور ثبت خواهد شد

تنظيمات:

شامل گزينه هاي زير مي باشد

 • فعال يا غير فعال بودن سرويس خودكار اطلاعات
 • دوره زماني بررسي سرور براي دريافت اطلاعات جديد از سايت
 • تعداد اخباري كه توسط سيستم نگهداري مي شود
 • فعال يا غير فعال بودن زنگ اعلان اخبار جديد
 • فعال يا غير فعال بودن لرزاننده اعلان اخبار جديد

بروزرساني دستي:

با لمس اين كليد اخبار سايت بصورت دستي و دانسته محددا به روزرساني خواهد شد

امنيت :

اگر نام كاربري و رمز خود را وارد كنيد بصورت پيش فرض شما همواره ثبت نام شده تنظيم خواهيد شد. اگر مي خواهيد از سامانه خارج شويد و براي ورود بعدي حتما رمز خواسته شود بايد دكمه بازگشت را لمس كنيد تا خارج شويد در اين صورت مرتبه بعد براي ورود به قسمتهاي ويژه كاربران و اعضاء بايد حتما رمز ورود داده شود.

دانلود:

برنامه پلاستيك يزد ( نسخه اندرويد) را مي توانيد رايگان از مسيرهاي زير دانلود كنيد:

 • سايت كافه بازار به آدرس https://cafebazaar.ir/app/com.ebrahimi.plasticyazd/?l=fa
 • جستجو در سايت كافه بازار: عبارت زير را جستجو كنيد " پلاستيك يزد " گزينه مناسب را پيدا و دانلود كنيد
 • در اپ بازار نيز مي توانيد با جستجوي عبارت " پلاستيك يزد" آنرا يافته و دانلود كنيد

حجم اپ بسيار اندك و زير يك مگابايت مي باشد

 

قدردانی : 1تعداد بازدید : 6385
عناوين آخرين اخبار و اطلاعات صتعت پلاستيك را مي توانيد روي صفحه اصلي ملاحظه كنيد.
( ادامه مطلب )تعداد بازدید : 6386